RedHen CRM (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (35 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Private
mn: Хувийн

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: error
mn: алдаа

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: action
mn: үйлдэл

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: Sent email to %recipient
mn: %recipient руу и-мэйл илгээгдсэн

en: Unable to send email to %recipient
mn: %recipient руу имэйл илгээх боломжгүй

en: The subject of the message.
mn: Мэдээний агуулга.

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу

en: Active
mn: Идэвхтэй
