RedHen CRM (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (51 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: error
bg: грешка

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Teaser
bg: Резюме

en: Notes
bg: Бележки

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: action
bg: действие

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: Sent email to %recipient
bg: Изпратен имейл до %recipient

en: Unable to send email to %recipient
bg: Не може да изпрати имейл до %recipient

en: The subject of the message.
bg: Тема на съобщението.

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Active
bg: Активен

en: Message text
bg: Текст на съобщението

en: Count
bg: Брой

en: Load
bg: Зареди

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Note
bg: Бележка

en: Filters
bg: Филтри

en: Labels
bg: Етикети

en: Source
bg: Източник

en: %title has been deleted.
bg: %title? е изтрит.

en: Apply
bg: Търси
