RedHen CRM (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Body
de: Fliesstext

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Summary
de: Zämefassig

en: Updated
de: Aktualisiert

en: User ID
de: Aawänder-ID
