RedHen CRM (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (58 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Private
hr: Privatno

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: error
hr: greška

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Archive
hr: Arhiva

en: Teaser
hr: Mamac

en: Notes
hr: Bilješke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: action
hr: akcija

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Contact
hr: Kontakt

en: Created
hr: Stvoreno

en: Sent email to %recipient
hr: Pošalji e-poštu korisniku %recipient.

en: Unable to send email to %recipient
hr: Nije bilo moguće poslati e-poštu korisniku %recipient.

en: The subject of the message.
hr: Naziv poruke.

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: Active
hr: Aktivno

en: Score
hr: Rezultat

en: Count
hr: Broj

en: N/A
hr: N/D

en: Load
hr: Učitaj

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Filters
hr: Prečistači

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Full name
hr: Puno ime

en: Change
hr: Promijeni

en: Source
hr: Izvor

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Apply
hr: Primjeni

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
hr: Poruka koju bi trebalo poslati. Možete unijeti žetone poput [node:title], [user:name], i [comment:body] kako bi predstavili podatke koji se mijenjaju svakim slanjem poruke. Svi žetoni neće biti dostupni u svim kontekstima.
