RedHen CRM (7.x-1.4) - en to or translation catalogue (18 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: action
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: The subject of the message.
or: ସନ୍ଦେଶ ର ବିଷୟ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ
