RedHen CRM (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (39 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: error
ast: fallu

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Updated
ast: Anováu

en: User
ast: Usuariu

en: action
ast: Aición

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Contact
ast: Contautu

en: Created
ast: Fechu

en: The subject of the message.
ast: Asuntu pal mensaxe.

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: Active
ast: Activu

en: Count
ast: Cuenta

en: N/A
ast: N/D

en: Filters
ast: Filtros
