RedHen CRM (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (62 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: action
bo: བྱ་འགུལ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Sent email to %recipient
bo: %recipient་ལ་གློག་ཡིག་བསྐུར་ཚར

en: Unable to send email to %recipient
bo: %recipient་ལ་གློག་ཡིག་བསྐུར་མ་ཐུབ

en: The subject of the message.
bo: བརྡ་འཕྲིན་དེའི་བརྗོད་བྱ།

en: Are you sure you want to delete %title?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%title་སུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Count
bo: གྲངས

en: Merge
bo: མཉམ་སྒྲིལ།

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Unlink
bo: སྦྲེལ་ཐག་གཅོད་པ

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Create new
bo: གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ།

en: Drupal user
bo: Drupal སྤྱོད་མཁན།

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
bo: འདི་ནི་སྐུར་དགོས་པའི་བརྡ་འཕྲིན་དེ་ཡིན། ཁྱེད་ཀྱིས་ནང་དོན་བཀོད་ས་[node:title]་དང་ [user:name]་ཡང་ན་[comment：body]་ལྟ་བུ་སོགས་ནང་དུ་འཇུག་ནས་བརྡ་འཕྲིན་ལ་དགོས་པའི་དམིགས་བསལ་གྱི་ནང་དོན་བཀོད་ཆོག ཡིནའང་བརྗོད་དོན་མ་འདྲ་བ་ལ་ནང་དོན་བཀོད་ས་མི་འདྲ།

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
