RedHen CRM (7.x-1.7) - en to af translation catalogue (39 entries)

en: Body
af: Teks

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Email address
af: E-posadres

en: Private
af: Privaat

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: error
af: fout

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: action
af: aksie

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Active
af: Aktief

en: Score
af: Punt

en: Load
af: Laai

en: Source
af: Bron

en: Apply
af: Pas toe

en: contact
af: kontak

en: Structure
af: Struktuur

en: Master
af: Meester
