RedHen CRM (7.x-1.7) - en to mg translation catalogue (19 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: error
mg: hadisoana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Source
mg: Loharano

en: Structure
mg: Tatitra
