RedHen CRM (7.x-1.7) - en to sq translation catalogue (36 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: error
sq: gabim

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: action
sq: aksioni

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: Sent email to %recipient
sq: Email dërguar tek %recipient

en: Unable to send email to %recipient
sq: I pamundur dërgimi i email tek %recipient

en: The subject of the message.
sq: Subjekti i mesazhit.

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?

en: Active
sq: Aktiv

en: Count
sq: Numri

en: Filters
sq: Filtrat

en: %title has been deleted.
sq: %title u eleminua.

en: contact
sq: kontakti
