RedHen CRM (7.x-1.9) - en to gl translation catalogue (76 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Private
gl: Privado

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Enabled
gl: Activado

en: error
gl: erro

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Archive
gl: Arquivo

en: Teaser
gl: Resumo

en: Notes
gl: Notas

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: action
gl: acción

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: Sent email to %recipient
gl: Enviar correo-e a %recipient

en: Unable to send email to %recipient
gl: Non foi posíbel enviar o correo-e a %recipient

en: The subject of the message.
gl: O asunto da mensaxe.

en: Are you sure you want to delete %title?
gl: Está seguro de querer eliminar %title?

en: Active
gl: Activo

en: Score
gl: Puntuación

en: Revisions
gl: Revisión

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: N/A
gl: N/D

en: Load
gl: Cargar

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Inactive
gl: Inactivo

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Filters
gl: Filtros

en: Created date
gl: Data de creación

en: Full name
gl: Nome completo

en: Change
gl: Cambiar

en: Source
gl: Orixe

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: !date by !username
gl: !date por !username

en: Revision
gl: Revisión

en: %title has been deleted.
gl: Borrouse %title.

en: Webform
gl: Formulario web

en: Apply
gl: Aplicar

en: Unlink
gl: Desvincular

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: deleted
gl: borrado

en: Primary
gl: Primario

en: Drupal user
gl: Usuario de Drupal

en: contact
gl: contacto

en: Structure
gl: Estrutura

en: Archived
gl: Arquivado

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -
