RedHen CRM (7.x-1.9) - en to sl translation catalogue (41 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Email address
sl: E-naslov

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: error
sl: napaka

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: The subject of the message.
sl: Zadeva sporočila.

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Active
sl: Aktiven

en: Revisions
sl: Različice

en: N/A
sl: N/D

en: Filters
sl: Filtri

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: !date by !username
sl: !date objavil !username

en: Revision
sl: različice

en: Structure
sl: Struktura
