RedHen CRM (7.x-1.4) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Body
br: Korf

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Email
br: Chomlec'h postel
