RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: edit
af: redigeer

en: Created
af: Geskep
