RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Owner
be: Уладальнік

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: - Select -
be: - Выбраць -
