RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Summary
bg: Обзор

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Sticky
bg: Фиксиран
