RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: edit
cy: golygu

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Sticky
cy: Gludiog

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
