RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Owner
et: Omanik

en: Full
et: Täielik

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Emails
et: E-kirjad

en: Campaign
et: Kampaania

en: - Select -
et: - Vali -

en: Page Type
et: Lehe tüüp

en: Creator
et: Looja
