RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Summary
eu: Laburpena

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Created
eu: Sortua

en: Owner
eu: Jabea

en: Full
eu: Osoa

en: Sticky
eu: Itsaskor

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Creator
eu: Sortzailea
