RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Owner
fi: Omistaja

en: Goal
fi: Tavoite

en: Full
fi: Kokonainen

en: Are you sure you want to delete %label?
fi: Oletko varma että haluat poistaa %label?

en: %label has been deleted.
fi: %label on poistettu.

en: Promote
fi: Nosta

en: Team
fi: Tiimi

en: Sticky
fi: Kiinnitetty

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Emails
fi: Sähköpostit

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Creator
fi: Luoja

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
fi: Oletko varma että haluat poistaa entiteetin %entity %label?
