RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Message
fil: Mensahe

en: edit
fil: wastuhin

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: - Select -
fil: - Pumili -
