RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Summary
hr: Sažetak

en: Teaser
hr: Mamac

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: - Select -
hr: - Odaberi -
