RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
