RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Summary
is: Samantekt

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað

en: Owner
is: Eigandi

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Emails
is: Netföng

en: - Select -
is: - Velja -

en: Creator
is: Stofnandi
