RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Sticky
jv: Pucuk

en: Default value
jv: Biji gawan

en: - Select -
jv: - Pilih -
