RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Full
ka: სრული

en: Sticky
ka: მიმაგრებული

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
