RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം
