RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: edit
mn: засварлах

en: Created
mn: Үүссэн
