RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ
