RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Label
os: Нысан

en: Summary
os: Иумиагæй
