RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Teaser
sv: Ingress

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Owner
sv: Ägare

en: Goal
sv: Mål

en: Full
sv: Fullständig

en: Invite
sv: Bjud in

en: Are you sure you want to delete %label?
sv: Är du säker på att du vill radera %label?

en: %label has been deleted.
sv: %label har raderats.

en: Promote
sv: Lansera

en: Snippet
sv: Fragment

en: Sticky
sv: Klistrad

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Emails
sv: E-post

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Page Type
sv: Sidtyp

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Additional Settings
sv: Ytterligare inställningar

en: Progress
sv: Framsteg
