RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Message
ta: செய்தி

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Full
ta: முழு

en: Promote
ta: ஊக்குவிக்கவும்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Emails
ta: மின்னஞ்சல்கள்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
