RedHen Campaign (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Message
te: సందేశం

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Summary
te: సారాశం

en: Created
te: సృష్టితం

en: Full
te: పూర్తి

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
