RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Created
bs: Kreiran

en: Default value
bs: Defaultne postavke
