RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: Summary
da: Resumé

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Owner
da: Ejer

en: Goal
da: Mål

en: Full
da: Fuld

en: Invite
da: Invitér

en: Are you sure you want to delete %label?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %label?

en: %label has been deleted.
da: %label er blevet slettet.

en: Promote
da: Forfrem

en: Team
da: Hold

en: Donate
da: Donér

en: Sticky
da: Klæbrig

en: Default value
da: Standardværdi

en: Emails
da: E-mails

en: Campaigns
da: Kampagner

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Page Type
da: Sidetype

en: Creator
da: Skaber

en: Additional Settings
da: Yderligere indstillinger

en: Progress
da: Fremdrift
