RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Summary
gl: Resumo

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Owner
gl: Propietario

en: Full
gl: Completo

en: Invite
gl: Invitar

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Emails
gl: Correos electrónicos

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Creator
gl: Creador
