RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Summary
he: תקציר

en: Teaser
he: תקציר

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Owner
he: בעלים

en: Goal
he: יעד

en: Full
he: מלא

en: Donate
he: לתרום

en: Sticky
he: דביק

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Emails
he: אימיילים

en: - Select -
he: - בחירה -
