RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Message
id: Pesan

en: Summary
id: Ringkasan

en: Teaser
id: Ringkasan

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Owner
id: Pemilik

en: Goal
id: Tujuan

en: Full
id: Penuh

en: Are you sure you want to delete %label?
id: Apa anda yakin menghapus %label?

en: Promote
id: Promosikan

en: Sticky
id: Menempel

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Emails
id: Surel

en: - Select -
id: - Pilih -
