RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Message
it: Messaggio

en: edit
it: modifica

en: Label
it: Etichetta

en: Summary
it: Sommario

en: Teaser
it: Anteprima

en: Updated
it: Aggiornato

en: Created
it: Creato

en: Owner
it: Proprietario

en: Goal
it: Obbiettivo

en: Full
it: Completo

en: Invite
it: Invita

en: Are you sure you want to delete %label?
it: Vuoi davvero eliminare %label?

en: Promote
it: Promozione

en: Sticky
it: Sempre in cima

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Emails
it: E-mail

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Creator
it: Utente
