RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Owner
mr: मालक

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
