RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
