RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Summary
nn: Samandrag

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga
