RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Teaser
pl: Skrót

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Owner
pl: Właściciel

en: Full
pl: Pełny

en: Invite
pl: Zaproś

en: Are you sure you want to delete %label?
pl: Czy na pewno usunąć %label?

en: %label has been deleted.
pl: %label zostało usunięte.

en: Promote
pl: Umieść na stronie głównej

en: Team
pl: Zespół

en: Donate
pl: Darowizna

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Emails
pl: E-maile

en: Campaigns
pl: Kampanie

en: Campaign
pl: Kampania

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Page Type
pl: Typ strony

en: Creator
pl: Twórca

en: Additional Settings
pl: Ustawienia dodatkowe

en: Progress
pl: Postęp

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania
