RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: Summary
ru: Сводка

en: Teaser
ru: Анонс

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Owner
ru: Владелец

en: Goal
ru: Цель

en: Full
ru: Полный

en: Invite
ru: Пригласить

en: Are you sure you want to delete %label?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %label?

en: %label has been deleted.
ru: %label было удалено.

en: Promote
ru: Продвигать

en: Donate
ru: Пожертвовать

en: Snippet
ru: Сниппет

en: Sticky
ru: Прикреплено

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Emails
ru: Адреса электронной почты

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Page Type
ru: Тип страницы

en: Creator
ru: Автор

en: Additional Settings
ru: Расширенные настройки

en: Progress
ru: Прогресс

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %entity %label?
