RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: edit
se: rievdda

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon
