RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: edit
sq: ndrysho

en: Created
sq: Krijuar
