RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Created
sr: Направљено

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
