RedHen Campaign (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Full
ug: تولۇق

en: Progress
ug: ماڭغىنى
