RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
