RedHen Campaign (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Summary
ar: الملخص

en: Teaser
ar: موجز

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Owner
ar: المالك

en: Goal
ar: هدف

en: Full
ar: كامل

en: Are you sure you want to delete %label?
ar: هل أنت متأكد بأنك تريد حذف %label?

en: Promote
ar: رَقِّ

en: Sticky
ar: مثبت

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: - Select -
ar: - اختر -
